Start Wydarzenia Rok szkolny 2011/2012 Turniej Piłki Nożnej Halowej 2012

V TURNIEJ CHARYTATYWNY PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W CZAŃCU

21 STYCZNIA 2012 r.

21 stycznia 2012 r. w hali Szkoły Podstawowej w Czańcu odbył się V turniej piłki halowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Do udziału zaproszono chętne drużyny. Zaszczyciło nas swoją obecnością 10 drużyn: Łączany, MZWiK Kęt, Alumetal Kęty, Bujaków, Beskid Andrychów (dwie drużyny), Regulice, Kobiernice, Niwa Nowa Wieś oraz Kalwarianka. Po eliminacjach grupowych w meczach półfinałowych zagrali Beskid Andrychów - MZWiK Kęty oraz Kobiernice z drużyną Alumetal Kęty. W finale drużyna Alumetal zdobyła I miejsce wygrywając z drużyną Beskid Andrychów 2:1; w meczu o III miejsce MZWiK Kęty wygrał z drużyną Kobiernic po serii rzutów karnych 2:0 ( w regulaminowym czasie był wynik 2:2). Puchar drużynie Alumetal Kęty wręczyła Dyrektor Szkoły Pani Jadwiga Kliś.

Wszyscy uczestnicy turnieju nagrodzeni zostali statuetkami oraz pamiątkowymi podziękowaniami wraz ze zdjęciami. Oprócz rywalizacji sportowej głównym celem zorganizowanego przez szkołę turnieju było pozyskanie funduszy na realizację programu "Ciekawe wakacje 2012".

Od początku roku szkolnego gromadzimy fundusze niezbędne na pokrycie wydatków związanych z realizacją programu półkolonii, poprzez organizowanie różnych akcji na terenie szkoły i poza nią. Na uwagę zasługuje fakt, że już ponad dziesięć lat możemy organizować letni wypoczynek dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych oraz z trudną sytuacją materialną. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia naszej akcji. Dziękujemy firmom, instytucjom i osobom prywatnym, a przede wszystkim drużynom za udział w turnieju. Najatrakcyjniejszą nagrodą turnieju była koszulka meczowa Tomasza Górkiewicza z podpisami zawodników drużyny Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Skład turnieju:

1) MZWiK - Wodociągi Kęty:
Marcin BLOK, Mariusz WADOŃ, Jacek ULMAN, Robert CZYGIER, Piotr WRÓBEL Łukasz RYŁKO, Karol WĘGLIŃSKI, Artur SOBIERAJSKI, Sławomir DREWNIANY

2)Łączany:
Andrzej SZYMULA, Sylwester BĄCZEK, Adrian MAKOWSKI Łukasz KSIĄŻEK, Dominik MAŚLONA

3)Bujaków:
Marcin BRZÓZKA, Paweł TOMICZEK, Adam TOMICZEK, Marcin JĘDRUSIAK, Dawid MAJDAK Bogdan ZAREMBA, Krzysztof ADAMUS, Dariusz BAŚCIK, Jacek TOMICZEK, Adam MATEJKO, Rafał TATOŃ

4)Beskid Andrychów 1:
Zygmunt MIZERA, Grzegorz MIZERA, Grzegorz ŻYDEK, Leszek KAJFASZ Wojciech WĄTROBA, Mirosław SUSKI, Józef RYŁKO

5) Beskid Andrychów 2:
Marek KUDŁACIK, Andrzej MIKOŁAJEK, Damian BABIŃSKI, M.BRAŃKA Stanisław SOBALA, Leszek KSIĄŻEK, W.SKUPIEŃ, M. KRÓŁ, BROŃKA

6)Kobiernice:
Arkadiusz BROŃKA, Rafał FABIA, Sławomir MIKA, Mateusz GĄSIOREK, Jacek FELSCH, Jacek KURZYDŁO Robert KUBICZEK, Stanisław KOTLARCZYK

7) Alumetal Kęty:
Tomasz PIKOŃ, Mateusz ŚLEZIAK, Dawid ŚLEZIAK, Jerzy KASOLIK Leszek MŁOCEK, Artur MATYSZKOWICZ, Łukasz RYŁKO, Roman ADAMUS,

8) Regulice:
Maciej MATUSIK, Krzysztof TUREK, Mariusz MAJ, Krzysztof DUDEK Jakub CIOŁEK, Marek DUDEK, Radosław GOŁDYN, Daniel CICHOŃ Janusz WÓJCIK

9) Nowa Wieś:
Wiesław WAWAK, Wojciech ZIĘBA, Tomasz WADOŃ, Mateusz GĘBOŁYŚ Tomasz GĘBOŁYŚ, Radosław KOŁEK, Marcin BALWIERZ

10) Kalwarianka:
Marcin OCHMAN, Mirosław JANTAS, Marek STAWOWY Piotr KOZIOŁEK, Paweł ŻOŁNIERCZYK, Wojciech MADEJ

Puchar, statuetki ufundowane przez Dyrektora SP Czaniec oraz koszulka z podpisami zawodników Podbeskidzia przekazana przez Tomasza Górkiewicza :

turniej_2012_puchar_koszulka

turniej_2012_andrychow

Powyżej: Beskid Andrychów - 2 miejsce Poniżej: drużyna z MZWiK - 3 miejsce

turniej_2012_mzwikturniej_2012_alumetal

Powyżej: Alumetal Kęty - 1 miejsce

PONIŻEJ ZDJĘCIA WSZYSTKICH DRUŻYN

Poniżej: Beskid Andrychów 2

turniej_2012_andrychow_2

turniej_2012_kalwarianka

Powyżej: Kalwarianka Poniżej: Łączany

turniej_2012_laczany

turniej_2012_bujaków

Powyżej: Bujaków Poniżej: Kobiernice

turniej_2012_kobiernice

turniej_2012_regulice

Powyżej: Regulice Poniżej: Nowa Wieś

turniej_2012_nowa_wies

Poniżej pamiątkowe zdjęcie uczestników turnieju.

turniej_2012_zdjecie_wszystkich

Zapraszamy do uczestnictwa w roku przyszłym.

Opracowali: Renata i Jacek Ulman